Kontakty

Název školy:
Základní škola Praha - Dolní Chabry,
příspěvková organizace
 
Adresa školy:
Spořická 400/34
184 21 Praha 8 - Dolní Chabry            

KDE NÁS NAJDETE- MAPA


Telefon:
ŘŠ, ZŘ: 233 544 562
              Sborovna: 233 544 359; 731 165 605
              Kancelář: 283 852 235
Webové stránky: www.zschabry.cz
Emailová adresa: zschabry@zschabry.cz

IČO: 70 970 190
IZO: 102 261 385
Red IZO: 600 039 846

Čísla účtů:
213498359/0800 (platby za ŠD, ŠK, kroužky, ŠvP, výlety, plavání)
123-213498359/0800 (platby za učební pomůcky)
19 - 213498359/0800 (platby za obědy)

Zaměstnanci školy:

Vedení školy
Jméno FunkceTelefonEmailKonzultační hodiny - po předběžné tel. dohodě
Mgr. Zdenka Chaloupeckáředitelka školy233544562; 734859225reditelna@zschabry.cz 
Prom.ped. Martin Cutychzástupce ŘŠ233544562; 736754938zastupce@zschabry.cz 
Mgr. Radka Cvejnovázástupkyně ŘŠ
výchovná poradkyně - volba povolání
233544562yradka@seznam.cz 
Mgr. Ludmila Mašátovávýchovná poradkyně233544359vychovnyporadce@zschabry.cz 
PaedDr. Lubomír Sládekmetodik prevence233544359sladek.l@seznam.cz 
Marcela Dobišovávedoucí ŠJ604748525jidelna@zschabry.cz7:30 - 8:00; 9:40 - 10:00
jiný termín po tel. dohodě
Monika Jirouškováhospodářka283852235; 736754937hospodarka@zschabry.cz7:30 - 8:00; 9:40 - 10:00
jiný termín po tel. dohodě
Ing.Petra Klempířováekonomka283852235ekonomka@zschabry.cz ---
Třídní učitelé
JménoTřídaEmailKonzultační hodiny
- po předběžné telefonické dohodě
Mgr. Jana Zábojníková1.Azabojana@seznam.cz 
Mgr. Miroslava Děvěrová1.Bmiroslavadeverova@seznam.cz 
Mgr. Lenka Kargerová2.A  
Mgr.Jakub Linhart2.Bkuba.linhart@seznam.cz 
Mgr. Radka Křížková         3.A  
Mgr. Jana Linhartová3.Bjana.linhartmater@seznam.cz 
Bc. Veronika Dvořáková3.C  
Mgr.Pavlína Bartošová4.Apavliky@post.cz 
Mgr.Blanka Svachová4.Bb.svachova@centrum.cz 
Mgr.Jaroslav Hudák5.Ajardahudak@seznam.cz 
Mgr.Ludmila Mašátová5.B lida.masatova@volny.cz 
Mgr. Luděk Jeřábek6.Ajjerabeklu@volny.cz 
Mgr. Anton Hermanovský6.B  
Bc. Veronika Minaříková     7.Aminarikvera@gmail.com 
Mgr. Petra Brabcová7.Bpetrabrabcova@seznam.cz 
Mgr. Eva Liberdová8.Aeliberdova@seznam.cz 
Mgr. Milena Charvátová8.Bmilenacharvatova@seznam.cz 
Mgr.Lucie Hlaváčová9.Aluciehlavacova@seznam.cz 
Ing.Pavel Kopta9.Bkoptap@seznam.cz 
Netřídní učitelé, asistentka pedagoga, školní psycholog

Jméno

EmailKonzultační hodiny 
- po předběžné
telefonické dohodě
Mgr. Petra Svárovská   ps.lingua@seznam.cz 
Alexandra Binderalexandra.binder@ymail.com 
PaedDr. Lubomír Sládeksladek.l@seznam.cz 
Mgr. Iva Hloušková  
Mgr. Jindřich Turekjindraturek@seznam.cz 
Radana Pejpal Strnadová
as. pedagoga
radanastrnadova@seznam.cz ---
Lenka Netolická
as. pedagoga
netolickalenka@seznam.cz ---
Taťána Štěpánská
as. pedagoga
  ---
Mgr. Jan Sýkora
školní psycholog
psychologzschabry@seznam.czstředa 7:30 - 15:30
Školní družina
JménoFunkceTelefonEmail
Vladislava Mazurovávedoucí vychovatelka - odd.731165610druzina@zschabry.cz
Radana Pejpal Strnadovávychovatelka - odd. 731165610druzina@zschabry.cz
Lenka Netolickávychovatelka - odd. 731165610druzina@zschabry.cz
Taťána Štěpánskávychovatelka - odd. 731165610druzina@zschabry.cz
Eva Marešovávychovatelka - odd.  731165610druzina@zschabry.cz
Marie Šprdlíkovávychovatelka 6. odd. + ŠK731165610druzina@zschabry.cz
Školní jídelna
JménoFunkceTelefonEmail
Marcela Dobišovávedoucí ŠJ283852235; 604748525jidelna@zschabry.cz
Antonín Kňourekhlavní kuchař731361225 ---
Kateřina Richtrovákuchařka731361225  ---
Jeanette Mutombovákuchařka731361225  ---
Alena Jíchovákuchařka731361225 ---
Provozní zaměstnanci
JménoFunkce
Monika Jirouškováhospodářka
Antonín Kňourekškolník - správce hřiště
Radek Lovětínskýškolník - údržbář
Oldřich Fišerškolník - údržbář
Martin Jiroušekuklízeč
Gabriela Sváškováuklízečka
Markéta Lóžiováuklízečka
Milena Kloboučníkováuklízečka
Zuzana Hejdováuklízečka
HOME Základní škola Dolní Chabry

Created by © 2011/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy