logotyp
Položek: 166-180 z celkem: 235   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

Aktuality

Klub mladých diváků

Klub mladých divákůV pondělí 22.1.2018 v 19.00 navštívíme s Klubem mladých diváků Divadlo Na Fidlovačce, které pro tento večer připravilo představení s názvem Sugar (Někdo to rád horké). Organizační pokyny obdrží žáci ve škole. Bližší informace o představení

Podpora vzdělávání cizinců ve školách

V Základní škole Praha - Dolní Chabry probíhá v kalendářním roce 2017 bezplatná výuka přizpůsobená potřebám dětí a žáků - cizinců z třetích zemí za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Vánoce 2017

Vážení rodiče, přátelé školy, milí žáci a žákyně,
jménem všech zaměstnanců školy Vám všem přejeme krásné a klidné Vánoce a hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do nového roku 2018. Těšíme se na Vás ve středu 3. 1. 2018, kdy začíná vyučování v novém kalendářním roce.

Klub mladých diváků

Klub mladých divákůLetošní divadelní sezónu s Klubem mladých diváků zahájíme v úterý 5.12. 2017 v 15.00 představením Čapek v Divadle Rokoko. Organizační pokyny obdrží žáci ve škole. Informace o představení

SPONZORSKÉ DARY ŠKOLE

Základní škola Praha - Dolní Chabry se obrací na všechny případné dárce, kteří by chtěli pomoci škole v jejím dalším rozvoji. V tomto kalendářním roce jsme postupně vybavili všechny třídy počítačovou technikou, která slouží pro výuku žáků naší školy. Vzhledem k dalším vysokým investicím do zlepšení prostředí pro žáky (např. nové lavice, židle i nábytek v některých třídách) přivítáme finanční dary v jakékoliv výši. Podnikatelé i firmy si mohou darovanou částku odečíst ze svých daní. Pokud chcete škole pomoci sponzorským darem, obraťte se na ředitelku školy prostřednictvím emailu reditelna@zschabry.cz nebo na telefonním čísle 734 859 225. Předem děkujeme případným sponzorům.

Nové sportoviště v areálu školního hřiště

V současné době probíhá výstavba nového sportovního hřiště v areálu školy. Přestože stavba dosud není vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám dokončena (lajnování je možné provést pouze na suchý povrch), bylo již hřiště předáno investorovi, tj. MČ Praha - Dolní Chabry, a může sloužit nejen žákům naší školy, ale také sportovcům z řad veřejnosti.

Změna čísla účtu školy

Vážení rodiče,
abychom zjednodušili veškeré platby, sjednotili jsme účty a všechny platby škole budou od 1. 1. 2018 hrazeny pouze na účet č. 213498359/0800 (ŠD, ŠK, kroužky, ŠvP, výlety, plavání, učební pomůcky). Účet s předčíslím 123 nebude od tohoto data aktivní. Pro platby stravného zůstává i nadále v platnosti účet č. 19 - 213498359/0800.

Vyhlášení výsledků voleb do školské rady

Žákovská rada 3. 10. 2017

1) Volba předsedy a místopředsedy.
2) ŽR se bude scházet 1x měsíčně, v případě potřeby častěji. O mimořádnou schůzku rady mohou požádat i žáci.
3) V případě, že člen ŽR dostane výchovné opatření (ředitelskou důtku nebo snížený stupeň z chování) zvolí si třída nového zástupce.
4) Do příští ŽR, která se bude konat 31. října, si třídy připraví návrhy akcí, které by chtěla pořádat.  Případně dotazy či připomínky.

Nabídka práce

Hledáme učitele/učitelku s aprobací VV a HV na částečný úvazek (10 hodin týdně).
Nástup možný ihned.

Podpora vzdělávání cizinců ve školách

V Základní škole Praha - Dolní Chabry probíhá v kalendářním roce 2017 bezplatná výuka přizpůsobená potřebám dětí a žáků - cizinců z třetích zemí za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Nepovinný předmět - náboženství

V tomto školním roce bude probíhat výuka nepovinného předmětu náboženství v pátek od 12:45 do 13:30 hodin pod vedením Mgr. Pavla Šimůnka.


Položek: 166-180 z celkem: 235   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

AKTUALITY

Informace k testování uchazečů o střední vzdělávání

Podmínkou pro umožnění účasti žáka na zkouškách je:- negativní test a- žádné příznaky onemocnění COVID-19...

Třídní schůzky 14. 4. 2021

Třídní schůzky proběhnou formou on-line prostřednictvím aplikace ZOOM. Třídní schůzky pro 1. stupeň proběhnou od 17 hodi...

ZÁKLADNÍ INFORMACE K TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ

- žáci se budou testovat sami, jde o neinvazivní antigenní formu testování;- žáci, kteří se te...

Stravování ve školní jídelně od 12. 4. 2021

Vážení rodiče,od 12. 4. 2021 budou žáci 1. stupně navštěvovat školu rotačním způsobem. V týdnu od 12.4. p...

Otevírání škol od 12. 4. 2021

Od pondělí 12. 4. budou prezenční výuku navštěvovat žáci 1. stupně tzv. rotačním způsobem (celé třídy budou do školy cho...

Zápis k povinné školní docházce

clanek
Vážení rodiče, zápis k základnímu vzdělávání proběhne v naší škole v termínu 10. 4. - 29. 4. 2021.

Dotazníkové šetření - distanční výuka

V uplynulých týdnech proběhlo dotazníkové šetření zaměřené na hodnocení práce školy a jejích pedagog...
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME Základní škola Dolní Chabry

Created by © 2011 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy