Kontakty

Název školy:
Základní škola Praha - Dolní Chabry,
příspěvková organizace
 
Adresa školy:
Spořická 400/34
184 21 Praha 8 - Dolní Chabry            

KDE NÁS NAJDETE- MAPA


Telefon:
ŘŠ, ZŘ: 233 544 562
              Sborovna: 233 544 359; 731 165 605
              Kancelář: 283 852 235
Webové stránky: www.zschabry.cz
Emailová adresa: zschabry@zschabry.cz
ID datové schránky: hcimrea

IČO: 70 970 190
IZO: 102 261 385
Red IZO: 600 039 846

Čísla účtů:
213498359/0800 (platby škole - za ŠD, ŠK, kroužky, ŠvP, výlety, plavání, učební pomůcky)
19 - 213498359/0800 (platby za obědy)

Zaměstnanci školy:

Vedení školy
Jméno FunkceTelefonEmailKonzultační hodiny - po předběžné tel. dohodě
Mgr. Zdenka Chaloupeckáředitelka školy233544562; 734859225reditelna@zschabry.cz čtvrtek 14:00 - 15:00
Prom.ped. Martin Cutychzástupce ŘŠ233544562; 736754938zastupce@zschabry.cz pondělí 14:00 - 15:00
Mgr. Radka Cvejnovázástupkyně ŘŠ
výchovná poradkyně - volba povolání
233544562;
734244726
zastupkyne@zschabry.cz středa 7:00 - 8:00
Mgr. Ludmila Mašátovávýchovná poradkyně233544359vychovnyporadce@zschabry.cz pondělí 12:00 - 13:00
PaedDr. Lubomír Sládekmetodik prevence233544359sladek.l@seznam.czstředa 10:00 - 10:45
Marcela Dobišovávedoucí ŠJ604748525jidelna@zschabry.cz7:30 - 8:00; 9:40 - 10:00
jiný termín po tel. dohodě
Monika Jirouškováhospodářka283852235; 736754937hospodarka@zschabry.cz7:30 - 8:00; 9:40 - 10:00
jiný termín po tel. dohodě
Ing.Petra Klempířováekonomka (OSVČ)283852235ekonomka@zschabry.cz ---
Třídní učitelé
JménoTřídaEmailKonzultační hodiny
- po předběžné telefonické dohodě
Mgr. Jana Zábojníková1.Azabojana@seznam.cz středa 12:00 - 13:00
Mgr. Miroslava Děvěrová1.Bmiroslavadeverova@seznam.cz středa 12:00 - 13:00
Mgr. Lenka Kargerová2.Akargeroval@seznam.cz středa 13:00 - 14:00
Mgr.Jakub Linhart2.Bkuba.linhart@seznam.cz středa 12:30 - 13:30
Mgr. Radka Křížková         3.A korespondence prostřednictvím Bakalářů středa 13:30 - 14:30
Mgr. Jana Linhartová3.Bjana.linhartmater@seznam.cz pondělí 12:45 - 13:30
Bc. Veronika Dvořáková3.Cv.dvorka@seznam.cz středa 13:00 - 14:00
Mgr.Pavlína Bartošová4.Apavliky@post.cz středa 13:00 - 14:00
Mgr.Blanka Svachová4.Bb.svachova@centrum.cz středa 13:00 - 14:00
Mgr.Jaroslav Hudák5.Ajardahudak@seznam.cz čtvrtek 14:00 - 15:00
Mgr.Ludmila Mašátová5.B lida.masatova@volny.cz pondělí 12:00 - 13:00
Mgr. Luděk Jeřábek6.Ajjerabeklu@volny.cz pondělí 10:00 - 10:45
Mgr. Anton Hermanovský6.B1hermanovsky@seznam.cz  středa 8:50 - 9:35
Bc. Veronika Minaříková     7.Aminarikvera@gmail.com úterý 10:00 - 10:45
Mgr. Petra Brabcová7.Bpetrabrabcova@seznam.cz pondělí 11:00 - 11:30
Mgr. Eva Liberdová8.Aeliberdova@seznam.cz středa 10:00 - 10:45
Mgr. Milena Charvátová8.Bmilenacharvatova@seznam.cz středa 11:45 - 12:30
Mgr.Lucie Hlaváčová9.Aluciehlavacova@seznam.cz úterý 8:50 - 9:30
Ing.Pavel Kopta9.Bkoptap@seznam.cz pondělí 13:30 - 14:30
Netřídní učitelé, asistentka pedagoga, školní psycholog

Jméno

EmailKonzultační hodiny 
- po předběžné
telefonické dohodě
Mgr. Petra Svárovská   ps.lingua@seznam.czstředa 12:50 - 13:50
Alexandra Binderalexandra.binder@ymail.compondělí 11:40 - 12:30
PaedDr. Lubomír Sládeksladek.l@seznam.czstředa 10:00 - 10:45
Mgr. Iva Hlouškováiva.hlous@seznam.czúterý 14:30 - 15:30
Mgr. Jindřich Turekjindraturek@seznam.czúterý 11:50 - 12:35
Vladislava Mazurovádruzina@zschabry.czstředa 11:00 - 11:40
Eva Marešovádruzina@zschabry.czčtvrtek 10:00 - 10:45
Radana Pejpal Strnadová
as. pedagoga
radanastrnadova@seznam.cz ---
Lenka Netolická
as. pedagoga
netolickalenka@seznam.cz ---
Taťána Štěpánská
as. pedagoga
druzina@zschabry.cz ---
Mgr. Emilie Medková
školní psycholog
psychologzschabry@seznam.czstředa 7:30 - 15:30
Školní družina
JménoFunkceTelefonEmail
Vladislava Mazurovávedoucí vychovatelka - 1. odd.731165610druzina@zschabry.cz
Radana Pejpal Strnadovávychovatelka - 4. odd.731165610druzina@zschabry.cz
Lenka Netolickávychovatelka - 5. odd.731165610druzina@zschabry.cz
Taťána Štěpánskávychovatelka - 3. odd.731165610druzina@zschabry.cz
Eva Marešovávychovatelka - 2. odd. 731165610druzina@zschabry.cz
Marie Šprdlíkovávychovatelka - 6. odd. + ŠK731165610druzina@zschabry.cz
Školní jídelna
JménoFunkceTelefonEmail
Marcela Dobišovávedoucí ŠJ283852235; 604748525jidelna@zschabry.cz
Antonín Kňourekhlavní kuchař731361225 ---
Kateřina Richtrovákuchařka731361225  ---
Jeanette Mutombovákuchařka731361225  ---
Soňa Karbulovákuchařka731361225 ---
Provozní zaměstnanci
JménoFunkce
Monika Jirouškováhospodářka
Antonín Kňourekškolník - správce hřiště
Radek Lovětínskýškolník - údržbář
Oldřich Fišerškolník - údržbář
Martin Jiroušekuklízeč
Gabriela Sváškováuklízečka
Markéta Lóžiováuklízečka
Milena Kloboučníkováuklízečka
Zuzana Hejdováuklízečka

AKTUALITY

Dogdancing

clanek
Naši školu přijel navštívit pejsek Lukas se svým úžasným a zábavným vystoupením doprovázeným hudbou. Všechny děti si moh...

Zápis ze schůzky SPCHŠ - 10. dubna 2018

Včerejší schůzka byla na žádost paní ředitelky posunuta na 18.hodinu, díky tomu ale vyplula na skutečnost, že na půvo...

Ohlédnutí za Come and Show

clanek
Dvanáctý ročník stále oblíbenější soutěžní přehlídky Come and Show proběhl ve dnech 27. a 28. března v ZUŠ Taussigova. S...

Ředitelské volno

Ředitelka školy vyhlašuje na pondělí 30. 4. 2018 a 7. 5. 2018 z organizačních důvodů ředitelské volno. V tento den není ...

Velikonoční turnaj ve stolním tenise 2018

clanek
V pátek 23. 3. 2018 se uskutečnil již 24. ročník velikonočního turnaje ve stolním tenise, který pro žáky naší školy a da...
HOME Základní škola Dolní Chabry

Created by © 2011/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy