Mobilní telefon ŠD:   731 165 610

Při využití kontaktu na mobilní telefon nemůžeme akceptovat vzkazy v hlasové schránce ani vyzvednutí dítěte na základě SMS.
Spojení na mobilní telefon využívejte mezi 11. a 17. hodinou.

OdděleníVychovatelkaTřída
I. Pavilon AMarie Šprdlíková1.A
II. Pavilon AVladislava Mazurová (vedoucí vychovatelka)
III. Pavilon BTaťána Štěpánská
2.A + 3.A
IV. Pavilon BRadana Pejpal Strnadová
2.C + 3.A
V. Přístavba školy
Lenka Netolická
3.B + 3.A
VI. Přístavba školy Renata Lomnická
2.B + 3.A

Koktejlová párty

Koktejlová pártyŠkolní družina oslavila konec školního roku výbornými ovocnými koktejly a taneční zábavou.

Dětská pouť

Dětská pouťDen dětí oslavila školní družina již tradičně uspořádáním dětské pouti, kde si děti nejen zasoutěžily, ale také získaly drobné ceny.

Evelínko, třiď odpad!

Evelínko, třiď odpad!Dne 5.4. navštívilo školní družinu divadlo, které zahrálo zábavné a naučné představení o ekologii a recyklaci.

Návštěva knihovny

Návštěva knihovnyI letos navštívily první třídy knihovnu v Chaberském dvoře, kde si mohly prohlédnout spousty krásných knih, ale také se dozvěděly více o jejím provozu a akcích, které pořádá.

Masopust v družině

Masopust v družině Na letošní Masopust se děti ze školní družiny řádně připravily a vytvořily i velké množství masek pro Vás rodiče. V každém oddělení byly nejlepší masky oceněny diplomem a dárečkem. Každý, kdo vyráběl byl sladce odměněn.

Družina v pravěku

Družina v pravěkuBěhem měsíce ledna navštívili žáci 1. tříd se školní družinou výstavu Pravěk, která je k vidění v Chaberském dvoře. Děti mohly obdivovat mamutí kel a kosti zvířat.

Kouzla a čáry tajemné Prahy

Kouzla a čáry tajemné PrahyDěti navštívily 12. ledna představení Kouzla a čáry tajemné Prahy v divadle Karla Hackera, které se jim moc líbilo.

Soutěž o nejhezčího vánočního kapra

Soutěž o nejhezčího vánočního kapraV průběhu měsíce prosince proběhla ve všech odděleních školní družiny soutěž o nejhezčího vánočního kapra. Všichni kapři byli moc hezcí! Ti nejhezčí byli vystaveni a jejich tvůrci byli náležitě odměněni.

Sportovní olympiáda

Sportovní olympiádaVe všech odděleních školní družiny se konala sportovní olympiáda, kde si děti měly možnost nejen zasportovat v nejrůznějších disciplínách, ale také vysoutěžit věcné či sladké odměny.