logotyp
Položek: 1-15 z celkem: 82   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

Aktuality

Školská rada - informace o dotazníkovém šetření

Koncem března proběhlo dotazníkové šetření, které připravila Školská rada pro pedagogické pracovníky a zákonné zástupce. Týkalo se otázek informovanosti o kompetencích Školské rady, možností kontaktovat členy ŠR a informovanosti o kandidatuře a členství ve ŠR.
Přinášíme vám výsledky tohoto šetření a seznámení s dalšími plánovanými kroky ŠR.

za Školskou radu  - Josef Bolen (zástupce rodičů), Vladislava Mazurová (zástupce pedagogických pracovníků školy) a Andrea Hora (zástupce zřizovatele).

Ředitelské volno

V pondělí 29. 4. 2024 a v úterý 30. 4. 2024 uděluje ředitelka školy ředitelské volno z organizačních důvodů. V tyto dny nebude v provozu školní družina ani školní jídelna.

Projekty 2024

V tomto školním roce proběhnou projekty pro žáky 5. - 9. tříd od 6. do 9. května, v pátek 10. května proběhne prezentace. Zápis do projektů se uskuteční od středy 20. 3. do úterý 26. března přímo u učitelů, kteří daný projekt povedou. Informační schůzka účastníků jednotlivých projektů proběhne v týdnu od 22. dubna.
Přehled projektů i pravidla zápisu najdete v příloze.

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2024/2025

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2024/2025Zápis k základnímu vzdělávání proběhne online ve dnech 2. 4. - 19. 4. 2024. Odkaz bude zveřejněn v tomto článku.  Motivační část zápisu proběhne v naší škole ve dnech 24. a 25. 4. 2024 od 14 do 18 hodin.
Čas zápisu není rozhodujícím kritériem, první den proběhne zápis pro děti s příjmením začínajícím od písmene A – K, druhý den od písmene L – Ž (individuálně lze den změnit).
Pokud se z vážných důvodů nemůžete s dítětem dostavit ve stanovených dnech, náhradní termín motivační části zápisu byl stanoven na čtvrtek 2. 5. 2024 ve 14 hodin.
Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. tříd proběhne v pondělí 17. 6. 2024 od 17 hodin v jídelně školy.

Recitační soutěžní přehlídka Come and Show 2024

Recitační soutěžní přehlídka Come and Show 2024Základní škola Praha - Dolní Chabry vyhlašuje 16. ročník recitační soutěžní přehlídky v angličtině "Come and Show". Akce proběhne již tradičně těsně před velikonočními prázdninami, 26. a 27. března 2024. Přehlídka je určena žákům prvních až devátých tříd všech pražských škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Pravidla soutěžního setkání najdete v odkazech níže.
Termín uzávěrky přihlášek je 13. března 2024.

Hlasování o podobě budoucího veřejného multifunkčního sportoviště

Městská část Praha-Dolní Chabry ve spolupráci s developerem Star Group připravila hlasování o podobě budoucího veřejného multifunkčního sportoviště v Nových Chabrech. Vybírat můžete ze tří návrhů. Anketa byla spuštěna od 15. ledna 2024 a hlasování bude ukončeno 11. února 2024.
Zvolte vámi preferovanou variantu, které jsou zveřejněny na webu MČ.
Hlasování bude umožněno také osobně v knihovně v Chaberském dvoře, vizualizace variant budou pro tento případ vyvěšeny na úřední desce před ÚMČ. Každý může hlasovat pouze jednou. Preferováno je hlasování v elektronické podobě  na webu MČ.

Odkaz na hlasování

Dotazníkové šetření o činnosti školy

Vážení rodiče,
děkujeme všem, kdo jste se zúčastnili dotazníkového šetření o činnosti školy. Výsledky budou jedním z podkladů pro vypracování koncepce školy na další období. Souhrnnou analýzu šetření si můžete prostudovat níže.
Vedení školy

Pražské poetické setkání v Chaberském dvoře

9. února 2024 od 9 hodin se uskuteční již tradiční recitační přehlídka Pražské poetické setkání. 
Sejdou se postupující žáci z třídních kol z 1. i 2. stupně.
Budeme se těšit na příjemné dopoledne s poezií.

Nová kolekce školního oblečení

Nová kolekce školního oblečení

Vážení rodiče, milí žáci,
rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!
Opět jsme nechali vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/chabry/
Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 2.1.2023. Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce.
Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce radost.
Vedení školy

VÁNOČNÍ JARMARK

Ve středu 6. 12. 2023 se od 16 do 18 hodin koná tradiční vánoční jarmark. Žáci, jejich rodiče, prarodiče, sourozenci i další přátelé školy spolu s učiteli mohou opět po roce strávit příjemný předvánoční podvečer.  Některé třídy si pro návštěvníky připravily krátké vystoupení, jinde budete moci ochutnat vánoční dobroty nebo si koupit vánoční dekorace.

Položek: 1-15 z celkem: 82   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

AKTUALITY

Turnaj Mc Donald´s Cup 2024 – kategorie A

clanek
V pondělí 8. dubna 2024 se náš školní výběr fotbalistů zúčastnil oblastního kola turnaje Mc Donald´s Cup Prahy 8, kte...

Školská rada - informace o dotazníkovém šetření

Koncem března proběhlo dotazníkové šetření, které připravila Školská rada pro pedagogické pracovníky a zákonné zástup...

Ředitelské volno

V pondělí 29. 4. 2024 a v úterý 30. 4. 2024 uděluje ředitelka školy ředitelské volno z...

Projekty 2024

V tomto školním roce proběhnou projekty pro žáky 5. - 9. tříd od 6. do 9. května, v

NPO - digitalizujeme školu

clanek

NPO - Digitalizujeme školu

clanek

o2 Chytrá škola

clanek
Škola je v roce 2024 podpořena z programu o2 Chytrá škola. V rámci tohoto projektu proběhnou v průběhu ...
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy